Új hozzászólás Aktív témák

  • 14adam

    addikt

    válasz rob210 #17171 üzenetére

    rob210: Igazán nem kötekedésből írtam amit írtam. Visszaolvastam a hozzászólásaid, és a barátod tr2-jének két ága van,az egyik 10 a másik 15A-es. Mivel ismerősöm egy i5-ös gépet hajtot róla ezért kiderült,hogy a procinak jut a 15A-es ág,mert tuningot elég jól vitte, viszont amikor ráakasztott egy 3870-et akkor megfekütt a 10A-es(120w) ág.
    Tehát amúgy se lett volna jó az a táp mert csak 10A képes a vga-nak és a többi fogyasztónak eljutatni. Írtad,hogy sok vinyója van,induláskor egy vinyó akár 15w-t is bekajol,hát persze,hogy elfogyott az a kis 10A-es ág...
    Nem egy embernek ajánlottam/ajánlottunk már 4850/4870/gts250-hez 400w-s tápot és eddig még nemtértek vissza,hogy baj van a tápjával.
    A grafikonokhoz annyit szólnék még hozzá,hogy a ph-s grafikonhoz még azért hozzákéne adni,mert csak játékkal tesztelik. De viszont,a grafikonokból kikell vonni még a táp hatásfokát ami általába egy új grafikonnál olyan 83%-al szoktunk számolni.Képlet elég könnyü (fogyasztás * hatásfok 0.83 jelen esetben és kijön,hogy a táptól mennyit evett)

    Nem kötekedés,csak elmélkedés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák