Új hozzászólás Aktív témák

  • Raven18

    csendes tag

    válasz Dj Dekko! #10115 üzenetére

    Nincs tuningolva..csak volt régebben a proci volt huzva 2,2röl 2,65re de még feszt se emeltem akkor stabil volt..azt már visszaállitottam azóta uj az alaplpa is , szervizbe vittem a lapot ,a gépet , az egész tápot hetekig hónapokig és semmi baja egyiknek sem. inditottam lapról is sokszor régebben a gépet de akkoris elöfordult hogy nem kapcsolt be.. (de nagyobb volt a valószinüsége hogy igen)néhány napja kicseréltem azt a 6foglalatos elosztót amib eeddig volt dugva a gép , és ugy inditom hogy addig a szobába minden mást kihuzok..de ez alapból abszurdum , de legalább 4 napja elindul ahogy neki kell így legalábbis...bár elöbb utobb szerintem megint érdekes lesz az induláss.. ez már maga a rejtély mert a boltba se tudtak mit nyögni rá..minden kábel ki volt cserélve, minden alkatrész , bios , amit el lehet képzelni meg ami van.. :O de most ézem a dobozát a vganak van hozzá a sok ketyere mellett 2 db 6pines csatlakozó is a táphoz..próbáljam meg azzal is talán? vagy itt alapból valami hálózati probléma lenne? (egyre jobban félek :((( )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák