Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz Peak #9098 üzenetére

    Én nem felejtem el az ilyesmit :D Ha egyszer megtették ezt, akkor kérdéses, hogy meddig fogják támogatni ilyen lendülettel, az új lejátszókat. Persze lehet, hogy örökre jó lecke volt nekik, aztán meg ki tudja?! Természetesen nem vettem személyeskedésnek. Volt 3 választási lehetőség. A 3 közül szerintem mindenképp a Prodigy kerül az utolsó helyre, ez talán nem is vitás. A másik két gyártó úgy gondolom, hogy már eleget bizonyított, kiforrott mind a két lejátszó. Lehet, hogy az jön le a hozzászólásaimból, de nem vagyok elfogult Dune-s. Nyitott vagyok minden lejátszó felé, ami megugorja a szintet. Esetleg, ha lényegesen olcsóbb, mint a másik kettő, akkor lehetne alternatíva. Persze kinek a pap, kinek a paplan.

    (#9098) Peak 2. rész: Szerintem is elég nagy blama, hogy így kiadtak valamit/valamiket. Főleg ilyen áron. Bár a két 300-as, és a 301-es jó lehet olyanoknak, akiknek nincs HD-s erősítőjük. Mondjuk ez még nem mentség arra, hogy a "lényege" elveszett a lejátszónak. Jelenleg nem kell ilyen lejátszókat vásárolni, és nincs ilyen probléma. Vagy meg lehet kockáztatni, hogy olyantól megveszed, aki csalódott benne, és nagyon olcsón eladja. Hátha megoldódik a gond...

    [ Szerkesztve ]

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák