Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz hesszan #14437 üzenetére

    Helyesbítem magam a vodanet miatt... Tehát fw:

    Elvileg létezik 3G-t támogató Tomato, a linkje néhány hsz-el feljebb található, de sajnos jelenleg nem lehet letölteni róla. Valószínűleg lesz ez is valamikor, de így egyelőre nincs. Állítólag az OLEG-be most tették be a támogatását, bár ha jól tudom még EXPERIMENTAL stádiumban van. Mondjuk nem hinném, hogy ez akadályt jelentene. Van ennek egy "mellékvonala" is, a koppel féle fw, abban már régen van 3G, és többen használják itt is. Viszont ezt meg nem igazán frissítik mostanság. Elméletileg tudja az OpenWrt és a DD-WRT is, de tapasztalatom nincs velük, mert nincs mobilnetem.

    [ Szerkesztve ]

  • Rick4

    félisten

    válasz hesszan #14437 üzenetére

    Én pár hónapja használtam egy WL-500W-vel és oleg fw-rel vodanetet, K3715-ös cucc, teljesen stabil, volt hogy 3-4 napig is csak be volt dugva a routerbe, mikor kellett bekapcsoltam a gépet és ment. Hogy lekapcsolt volna azt nem tudom, több cucc is dolgozott a routerről, újrakapcsolódni tuti nem kellett a modemmel, úgyhogy szerintem folyamatosan ment... Célszerű aktív usb hub-ba dugni, és a hub- router, hub- modem között ne nagyon legyen 60-70 centinél hosszabb vezeték, utóbbinál tutira ne legyen. A modemen világít a led hálózatnak megfelelően (hsupa világoskék) tehát annak elégnek kell lennie. Beállítani már a tudás birtokában 1 perc, de az elején én is szívtam vele 3 napot.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák