Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz GandC #8660 üzenetére

    Szia!

    A második kérdésedre tudok biztos választ.
    Igen, minden megtalálható benne, sőt, még több is... Belekerült néhány újdonság is. Pl. a firmware-ből fut az SSH, webes felületről aktiválható. Brute Force Attack elleni védelem, és még több apróság, csak az az igazság, hogy én már régen nem használom (Tomato-ra váltottam), így pontosan már nem is emlékszem mindenre. De aki OLEG-et használ, és továbbra is azt szeretne, az bátran váltson, nem kell megijedni tőle, ránézésre minden ugyanolyan mint a régiben, csak egy naprakész tartalommal bíró, továbbfejlesztett firmware-t kap.

    Bár majdnem ugyanezeket írtam le tegnap este is, egy-két hsz.-el visszább :-))

    Az első kérdésre visszatérve...
    Nem vagyok nagy Linux guru, tehát nem én vagyok a legilletékesebb, de ezzel kapcsolatban nekem az jutott eszembe, hogy mi lenne az a dolog, amit szeretnék a routerbe, de eddig a "csak olvasható root filerendszer" volt az akadálya...?! És hát igazából semmi! Tehát akkor arra jutottam, hogy minek bonyolítsam a dolgot egy sérülékenyebb megoldással, ha igazából így is minden megoldható?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák