Új hozzászólás Aktív témák

  • chegauvara

    csendes tag

    válasz lala42 #256 üzenetére

    Igen mi is pont arról beszéltünk Popalcsekkel, hogy persze alá vannak becsülve a gépigények más játékoknál is, csak az ARMA2-nél egy csöppet ezt túlzásba vitték, plusz a skálázhatóság az egy halott történet az ARMA2 esetében, mivel annyira CPU függő, így egy olyan vidiókártya esetében mint az enyém (9800 GTX+ 512 MB), túl sok mindent nem érek el ha állítgatom magasról alacsonyra a grafikai beállításokat, ja igen ha 500m-re állítom a látótávolságot, akkor már városban is ki tudok hozni 20 fps-t:), csodás. Másfelől nem ez az első játék életemben amit megvettem, és főleg nem az első amivel játszok, tehát nekem is van összehasonlításai alapom gépigény terén. Sok helyen olvastam mondjuk, hogy a Corei7 GTX2xxx párossal is szarul muzsikál az ARMA2, végülis ilyen szempontból tök mindegy, hogy milyen gépigényt írnak, hiszen a kedves felhasználók egy jelentős részénél teljesítménybeli problémák vannak, és ez tény. Sőt több esetben szarabb géppel jobban ment, de ez szerintem már csak népi mítosz, sokan "megjátszák" a teljesítményt amit ki tudnak hozni egy játékból (ezt mondjuk nem is értem). Én csalódott vagyok, egy kicsit úgy érzem átvertek, és csak ennek adok hangot. Ha Ti elégedettek vagytok vele, akkor ok, én sajnos nem, és még sokan mások sem. Másfelől az embereknek tényleg nem az a baja, hogy egy open world call of duty-ra számítottak, és nem azt kapták, hanem egyáltalán a teljesítményére vannak panaszok és a bugokra, stb. Ha az ARMA2 egy előzmények nélküli játék lenne, szerintem simán bukta lett volna ez a dolog. Igen szép a grafikája, de nagyon sok esetben elnagyolt, ami sokat ront az élményen. Amikor például ott ülsz a tankban a szemtől szemben küldetésben, hát nem tudom fiúk, de az a grafó ami ott megjelenik már 3 éve is gáz lett volna, sok esetben az épületek is elnagyoltak, az arma2-nek kellett volna még 1 év fejlesztés, most velünk fejezik be, csak éppen nem láttam ígéretet arra, hogy ok fiúk most kicsit még szarúl muzsikál, de megteszünk mindent. Nyilván hiú remény azt várni, hogy lesz egy performance patch, erre most már rájöttem, hiszen a teljesítménybeli probléma a játék lelkében rejlik, és valószínűleg embertelen feladat lenne optimalizálni. Szóval, ahogyan mondtam, majd 2 év múlva kellemesen fog futni az akkori gépemen, csak éppen akkor meg már a látvány világa felett fog eljárni nagyon az idő.

    che

Új hozzászólás Aktív témák