Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz viktorhu #122663 üzenetére

    Az össze-vissza forgó iránytűre van megoldás, csak úgy tűnik nem igazán ismert. Az Alcatelemnek először teljesen használhatatlan volt az iránytűje (mindnek), mindig egyirányba mutatott, azt hittük, a hangszóró, vagy alami más mágneses cucc megzavarja. Aztán egy szoftverfrissítéssel kijavították, de akkor meg összevissza pörgött. Egész addig, míg "be nem kalibráltam". Fogod a telefont, bekapcsolod az iránytűt és gyorsan leírsz a telafonnal néhány nyolcast a levegőben úgy, hogy a telefon "egy síkban mozogjon" közben. Nem tudom, mennyire érthető, a lényeg, hogy az eleje-hátulja közben ne forduljon ki abból a síkból, amivel kedted. Mintha az asztalon tologatnád a lefektetett telefont úgy hogy a közepe körül forog közben és nyolcasokat ír le.
    Ezt egyszer megcsinálod és a következő gyárira visszaállításig, vagy oprendszer frissítésig teljesen jól működik, mint már írtam, villanydrótokat is szoktam vele a falban keresni és 3-5 centi pontossággal megmutatja.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák