Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz huan #36572 üzenetére

    Egy hét múlva az lesz, de már nagyon várom :-)
    Fő telefonnak MÉÉÉÉÉG LG Optimus 2X van, ez 4".
    Pár hétig volt ZOPO ZP810 illetve ZOPO C2.
    Az 5" nál nagyon sok múlik ám a keret szélességén illetve a ház vastagságán.
    ZP810 hatalmasnak tűnt, míg a C2 teljesen normális méret érzetet adott.
    Egyszer ha hozzászoksz, soha nem akarsz 5"nál kisebbet.
    Illetve ez attól függ mi a célod.
    Ha javarészt csak telefonálsz arra elég egy kétmagos 4"os is. De ha sokat netezel, és pötyögsz, mint pl most én, vároma buszt, és írok nektek, akkor már kell az 5". Én úgy 70% netezés, 30% telefonálásra használom a telefont.
    A C2 FullHD volt, és azt kell mondjam, Turbo proci nélkül tényleg csak parasztvakítás, ha van elég vas, akkor gyönyörű.
    Még egy plusz érv a "csak" HD kijelzős V987 mellett, hogy a többi márka HD illetve FullHD telefonjainak mindig van valami apró idegesítő nyűgje.
    Vagy a töltés bugos, vagy a fényszenzor nem megy... stb. Megy a számokkal dobálózás, de valahol mindig kibukik valami.
    Nem Istenítem től a ZTEt, de mégiscsak egy ismert márka, komolyabb összeszereléssel, lásd kamera.
    Legközelebb akkor veszek FullHDt, ha ZTE vagy Lenovo lesz emberi áron.

    Visszatérve az eredeti kérdésedre: használati cél, és egyéni megszokás kérdése az 5".
    Ha 2 hét után nem idegenkedsz a méretétől, akkor soha többet nem akarsz majd kisebbet. Arra viszont számíts, hogy néhányszor mindkét kezed kelleni fog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák