Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Update: na ha a gyerekemet így pofán villantaná, tuti nem vihogna így utána... Ez már nem pofátlanság, ez már primitívség... Próbálna meg Ausztriában ilyet!!! Perceken belül elvinnék a rendőrök. Itt esélytelen lenne az ilyen fajta pufogtatás...

    Képeket nyomassatok, ha már én nem tudom elővenni soha a gépem! :D
    Ennek a témának úgysem lesz vége soha. ;]
    A következő művészi szint az lesz, hogy odamegy az utcán az emberekhez, levág nekik egy pofont, vagy leönti valamivel, vagy lehányja.... ;] azt katt katt...

    Amúgy az hogy valaki milyen díjakat kap, meg hol mikor van kiállítása, már nem annyira mérvadó a mai világban. Félreértés ne essék, totál letojnám ki mit gondol a képeimről, ha így nyomatnák, és jól csinálja a srác! Szó se róla, kitalálta, nyomatja, és ezt vagy így vagy úgy értékelik. De ma már minden baromság díjakat kap, és itt nem csak kifejezetten a fotós világról van szó. Mindenhol ezt nyomatják...
    Oké, a fotó világában talán annyira nem tragikus a helyzet, mint mondjuk a zenében (Pl Eurovízió), de most csak a saját ismeretségemből egy példa. Egy nagyon jó barátom kiment Londonba. Nem is volt kint sokat, de egyedül volt, és unatkozott. Vett használtan egy gépet, az kattintgatott. A kávézóban ahol dolgozott, az egyik részleg vagy milyen főnök, ú, micsoda tehetség, stb...
    Erre felbuzdulva, azonnal vett egy komolyabb gépet, és nyomatta a képeket. Nulla ismeret a fotózásról, technikáról. De tényleg! El sem hittem mennyire nem vágja, még a saját gépének kezelését sem.
    Természetesen képkidolgozás, ilyesmi, nulla. Neten fellelt effekt baromságokkal megbabonázta a képeit, azt ennyi. Azt jött a nagy meglepi, kiállítás, meg még valami díjat is kapott.Pár éve itthon van, azóta sem fotóz, de volt neki 4-5 kiállítása (kisebb bárokban) meg még díjat is kapott.
    Jó, persze nem lehet összehasonlítani egy komoly, nívós fotópályázattal.
    A lényeg, hogy ő meg nem érti, hogy mi a fotózásban a nagy cucc, miért végeztem sulit, miért szarakodik bárki is vele ennyit, hiszen nem hivatás, nem munka, csak szórakozás... csak gép kell hozzá, egy jófajta, és máris művész vagy... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák