Aktív témák

  • alfaman512

    tag

    válasz smegyesi #16143 üzenetére

    Igen elvittem, mert azt állítottad hogy bármilyen mikrofonnal pótolható, majd később más forrásból tudtam meg hogy nem! A távirányító? Hol olvasható a hirdetésben hogy hibás, erősen kell nyomni a gombokat? Mi is volt a segítséged? Hogy adjam el amennyiért tudom, és vehetek tőled másikat!Ez aztán a segítség! Hibák: Erősítő mérőmikrofonos beállítás nem működőképes (érdekes pont mikrofon nem volt hozzá) dsp hangkép hiba, ami csak 5.1 csatornától jelentkezik, (jé csak sztereóban lehetett kipróbálni) ezzel ugye vártam, a mivel hátha a mikrofonos kalibráció megoldja de mint kiderült az hibásan üzemel! Három hónap? Itt is mondom két hónap, számolj utána, a távirányítót mellesleg még aznap este jeleztem telón, hogy hibásan működik!!! De látom kell a szemtanú bejegyzése is, mert felejtesz. A hirdetésben egy tökéletes erősítőt hirdetsz távirányítóval, sehol egy szó arról hogy egy nem gyári, nehezen nyomható távot adsz hozzá!!! Ja nem viszi minden funkcióját, mert a dsp módokat se lehet vele végig kapcsolni! te hogy reagálnál ha 40-el így behúznak?

    Tudod, az hogy létrejött az üzlet azon is múlt hogy megbíztam benned, amit csúnyán kihasználtál, például most két hete hogy várom azt hogy mit tudsz segíteni a dologban de hiába!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák