Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Kornel #36798 üzenetére

    "Mikor volt a Sony akciós?"

    Írtam fentebb, hogy a két héttel ezelőtti hétvégén. Akkor áraztak le a Media Markt-ban sok féle TV készüléket elég nagy mértékben (20-30%-os árengedmények voltak jellemzőek).

    Én majdnem megvettem a SONY 55W807-et éppen az említett rendkívül kedvező ára miatt, csak azért döntöttem végül az LG 55910V mellett, mert a SONY ott és akkor valamiért nem olvasta az USB kulcsomat. Én ezt jelnek tekintettem. (És persze az OLED TV képe azért még ahhoz képest is gyönyörű volt, és azt is leárazták olyan mértékben, ahogyan sem addig, sem azóta.)

    Én a magam részéről a húsvéti akciókat várom. Mindjárt itt van március vége... érkeznek a 2017-es modellek a boltokba (legkésőbb májusig, ezt az információt kaptam a promóterektől), muszáj lesz helyet szorítani nekik.

    Persze a kérdés csak az, hogy mennyi marad még a korábbi modellekből addigra, figyelembe véve, hogy minden hétvégén van valami akció...!?

    Mindenesetre folyamatosan figyelem a Media Markt és az Euronics oldalait, nehogy lemaradjak a legjobb lehetőségről.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák