Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    Üdv!

    Előre is szeretnék elnézést kérni a moderátoroktól ha fölösleges volt ezért a kérdésért új topicot nyitnom,de nem láttam "Okostelefon szervízes" vagy témába vágó topicot,amin meg is lepődtem,de ettől független gondoltam felteszem itt a kérdésem,hátha van aki tud rá választ adni :) . Szóval édesapámnak van egy Sony Xperia Z3-as telefonja,amit leejtett de védő tokban volt a telefon és látszólag nem is történt rajta fizikai sérülés(előlap/hátlap nem repedt meg,stb...) Viszont azóta a power gomb nem működik rajta,a telefon bekapcsolt állapotban maradt,így jelenleg nem hagyja lemerülni mert félő hogy nem tudná újra bekapcsolni. Van arra megoldás hogy a bekapcsoló gomb nélkül ki-be lehessen kapcsolni a telefont,illetve szerintetek ennek a javítása mennyibe fájna? Azt hallottam szervízben(az enyémmel kapcsolatban,annak a kijelzőjével van baj),hogy ennek a telefonnak a szétszerelése nagyon macerás, és ha le kell szedni a kijelzőt akkor annak a visszaragasztása már nem lesz olyan mint eredetileg és egy idő után el fog engedni és le fog jönni a kijelzője. Ezért is félő nekem hogy mégha meg is tudják csinálni ha elviszem egy telefonszervízbe, egyrészt egy vagyonba kerülne,másrészt emiatt hogy szétszedik idővel más baja lenne és gyakorlatilag utána használhatná még 1-2 hónapig a telefont aztán meg a kijelzője jönne le és kuka... Mint ahogy említettem előbb nekem is Z3-asom van aminek működik a bekapcsológombja így azon kockázatmentesen ki lehet próbálni mindenféle megoldást.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

  • Armahun

    addikt

    Itt a topikja parancsolj: [link]

    Vidd szakszervizbe, hacsak nem félsz attól, hogy meg lesz javítva.
    A javítás annyi amennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Aktív témák