Keresés

Aktív témák

  • Sniper-

    csendes tag

    válasz KZT #23 üzenetére

    Csendesen jegyzem meg, hogy az en 2500+-om egy szimpla falconrockII-vel megy 2500Mhz-en...vizzel 2600 felett sem tartom lehetetlennek. Es az is marhasag, hogy a plussz cache nem szamit csak 5%-ot... aki ilyet mond az meg max csak cikket olvasott a barton procikrol :)...
    Szvsz egyetlen alternativa esetleg meg a 2400+ lehet, az is max azert mert olcsobb mint a Barton... 2700+-t szvsz felejtos, akkor inkabb 2400+

    http://www.hwsw.hu

  • HoR_PeT

    csendes tag

    válasz KZT #40 üzenetére

    Vegigolvasva az egesz iromanyt, az csapodott le :
    Video konvertalasra jobb a nagyobb MHZ. es nem sokat szamit a cache. Ergo nem javasoljatok a 2500+ Bartont.

    Nekem jatekokra kellene a processzor. pl. Counter-strike. mostanti procimon 1600+ nem megy el rendesen (az a gond), es ha mar veszek, akkor zuzosat.
    Jatekokra viszont sokat szamit a dupla cache nem?
    En nem vagyok nagy tunninger, feszt tuti nem fogok allitani amig nem tanulom meg rendesen, max. a szorzot es FSBt allitanam.
    Ha 2400+,, ha 2500+ bartont vennek (ez a 2 jon szoba, az aruk is hasonlo)

    Szerintetek az en igenyeimnek es tudasomnak megfeleloen melyiket vasaroljam meg, a 2500 + bartont 333 FSBfel es dupla cache-sel, vagy pedig egy 2400+ ost, ami ha jol lattam csak 266 FSB es csak 256 cache.

    Koszi a valaszt. Hangsulyozom, jatekokhoz, es nem kodolashoz, video tomoriteshez kell a proci!!

    PeT

Aktív témák