Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Kungelfang #276 üzenetére

    Igen, pontosan úgy működik, a szürke az kuka ha telítődik a szénszűrő (vagy max. brute force kiszeded a szénszűrő réteget), míg a zöldből simán ki lehet emelni ezt a részt. A szénszűrő ugye telítődik a megkötött vegyi anyagokkal, és büdös lesz.

    "valahol nekem is meg kell értenem, hogy a saját lakásában azt csinál amit akar" amikor te is érzed a füstöt, az már nem a saját lakása. Nagyon elcsépelt "érv".

    #277 nálam is visszacsapó szelep van a wc-ben, de mivel az elszívó cső közös a konyhával, és valamelyik **** bekötötte az elszívóját, ugyanúgy jön be a rántotthússzag a túlnyomás miatt... az aktív megoldások (pl. venti) szintén csak más lakásokba nyomják be a büdöset.

    Megint ott tartunk, hogy páran nincsenek tekintettel az együttélés írott és íratlan szabályaira, emiatt a többségnek kell szívnia. És ilyenkor szokott jönni, hogy akit ez zavar, az költözzön tanyára...

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák