Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Cunaja #225 üzenetére

    Inkább a kettő között. Azért az S23 Ultra sokkal többed ad, mint a Xiaomi 13 Pro (lásd kamera vagy SPen, azaz wacom réteg), de viszont az S23+ telefonnál meg kijelző felbontásban jobb a Xiaomi (az S23U szint).

  • Corsa02

    őstag

    válasz Cunaja #225 üzenetére

    Privát vélemény 1,5 nap használat után:

    Samsung Galaxy S23 (sima):

    - minőségi kivitelezés, kellemes fogás, krém színben csajos (feleségem ezt választotta)
    - doboz tartalma az elég szegényes, (telefon+kábel+simtű)
    - gyors, akadásmentes, viszonylag egyértelmű beállítási lehetőség, mint már írtam a Messengerrel voltak értesítési gondok, de hamar megoldható volt, meg egyszer ragadt be a Google Play, de hibátlanul működik azóta
    - kijelző szép, éles kép, szép színek. AOD sötétben nem kapcsol ki ami fura nekem, de lehet csak nem találtam meg valamit a beállításokban
    - Akkuban jól áll a dolog, első töltés volt meg, kicsit több mint 1 óra volt a 17%-ról 100%-ra töltés. A telefon 1 nap után 26%-on áll most kerek 6 óra SOT-al. (Ennek 80%-a wifin, maradék fele-fele arányban 5G és 4G)
    - Kamera egyelőre röviden volt tesztelve, képek egész jók, sajnos a mára már ismert hiba halványan itt is meg van. ( Homályosodás, banán effektus) Remélem javítja majd az áprilisi update.
    - Térerő jó, egy kicsivel talán rosszabb mint a 13
    - Hangszórók szerintem tök jól szólnak, van mély is :)

    Xiaomi 13 (sima)

    - minőségi kivitelezés, kellemes fogás, egy hajszálnyival masszívabbnak érződik mint az S23, de lehet csak azért mert valamivel nehezebb
    - doboz tartalma teljesen jó (telefon+töltő+kábel+simtű+tok)
    - gyors, akadásmentes, hamar megtaláltam mindent, mint már írtam a Messengerrel voltak értesítési gondok, de hamar megoldható volt, hibátlanul működik egyelőre, bugot nem fedeztem fel
    - kijelző szép, éles kép, szép színek. AOD itt már sötétben kikapcsol, bár jóval hamarabb mint a Mi 8-on
    - Akkuban jól áll a dolog, első töltés volt meg, kb. mint 30 perc volt a 20%-ról 100%-ra töltés. A telefon 1 nap után 49%-on áll most 4óra 38 perc SOT-al. (Ennek 80%-a wifin, maradék fele-fele arányban 5G és 4G)
    - Kamerával néhány képet csináltam eddig jónak tűnik, a Mi 8 Gcamhoz képest is egy kicsivel, de ezek még csak beltérben gyerekről képek, semmi extra. Itt hibát nem vettem észre.
    - Térerő rendben van, talán egy kicsit jobb mint az S23
    - Hangszórók szerintem tök jól szólnak, van mély is :)

    Egy kamerás összehasonlítás tervben van de arra kell még pár nap.

    Na 1,5 nap alatt egyelőre így áll a dolog. Mind a kettő jó telefon, az S23 kamera hibája kicsit aggaszt, de majd meglátjuk mit hoz ki belőle a Samsung.

    [ Szerkesztve ]

    The Truth Is Out There --->

Új hozzászólás Aktív témák