Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Peter

    őstag

    válasz HKorn #178714 üzenetére

    Ez is felhasználó kérdése. Nekem a digitális volt 3500-ban, több de ez örök, ami esetemben jó mert egy év múlva is hajlamos vagyok elővenni. ☺️

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz HKorn #178714 üzenetére

    Az is számít, hogy mikor vetted ennyiért és mennyi idő után adtad tovább ennyiért.

    Én február 19-én vettem 300 ARS értékben Argentín gift card-ot. Fizettem érte akkor 3.345.- HUF-ot.
    Ebből megvettem a Far Cry 5-t 224,75 ARS-ért, ami mostani árfolyamon tisztán 1445 HUF, de mivel a gift card-on van kereskedői haszon, így ahhoz viszonyítva olyan 2506 Forint volt valójában a játék.

    És nem kellett felállnom a székből, nem kellett értékemegóvás miatt sietnem a kijátszással és főleg nem kellett meghirdetnem, kimennem az utcára, postára adnom és bízni abban, hogy akinek elküldöm az nem fog problémázni. Nem ez a normális, ahogy én élek, nem azért írom, hanem mert nekem ez így a legjobb. Nem szeretem az embereket és nem szeretem a világukat.

    Március 5-én pedig megint lehetett "tisztán" vásárolni Argentínában Revolut kártyával. Akkor az Ultimate volt 224,75 ARS, de mivel nekem megvolt az alapjáték én csak a Season Pass-t vettem meg 300 ARS-ért, ami kb. tisztán 2ezer forint volt. Ezen mondjuk sokat buktam, de összegezve:

    4506 forintért ezeket vettem:
    - Far Cry 5
    - Far Cry 5 Season Pass (benne a Far Cry 3 Classic teljes játék)
    - lehetőséget, hogy akármikor újrajátszhassam a játékot
    - lehetőséget, hogy bármilyen rokonnak, barátnak ismerősnek megadjam a lehetőséget, hogy játszon vele
    - lehetőség, hogy ne álljak fel az asztaltól
    - lehetőség, hogy ne kelljen kimennem az utcára
    - lehetőség, hogy ne kelljen más emberekkel beszélni
    - lehetőség, hogy ne kelljen más ember alkudozását meghallgatni

    NEKEM ez többet ér bármilyen jó lemezes akciónál, de ha összehasonlítom a te és az én kiadásomat az alapjátékra, akkor kb. ugyanazt is értük el, mindenki aszerint, hogy neki mi a legjobb. Ismétlem, hogy ne legyen ebből is vita: ez az én kényelmem szerint jó így, mindenki úgy intézi egyébként a dolgait, ahogy neki a legjobb.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák