Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz NoOne1976 #31657 üzenetére

    Nem egy ember írta be ide (illetve a másik fórumba), biztos mindenkinek szar otthon a netje, csak az MS rendszere a király. Nálam is tök szar a net, kár, hogy a GoG szervereiről is jön mint atom a cucc, meg a steamről is (a torrentről nem is beszélve), csak a box tököl órákig. Ugyanazon kábelen, ugyanazon időszakban. Ez a jó szerver? Nem hinném. És azért, mert erősen letorkolják itt és ott a pistikék ezeket a hangokat, attól még van. Nálad is olyan, amilyen, te is látod, mindenki látja. Csak ugye jajj, köcsög emberek, miért is akarnak kicsit többet, stabilabbat, hát a langyos szar sokkal jobb. Ha az ilyen felfogás lenne mindenhol, még mindig a kőkorszakban lennénk (aminek persze meglennének az előnyei is, meg pár apró hátrány is). az irányt nem látod? Full digitalizáció, xcloud, meg alldigital. Ezek ilyen parkkal nem fognak menni, ezt a vak is látja és valszeg a mikrónál is látják, mert ott sem hülyék dolgoznak, de ettől a jelenlegi szitu még szar.

    És hogy miért játszanak mégis? Hát a gamepass egy elég jó válasz erre, én a lányomnak vettem a masinát tavaly karácsonyra, csak ezért van, a PS-t is eladtam anno, mert hónapokig nem volt bekapcsolva se. De ha már van, szinte ingyen jött pass-szal még másfél évig, akkor néha-néha játszanék is vele. Tudok is, én együtt tudok vele élni, mint írtam is korábban, csak az zavar, hogy ha valaki fel meri hozni a rendszer sok gyengeségéből bármelyiket, akkor az itteni pistikék vérben forgó szemekkel torkolják le ezeket az embereket. Így válik ez a fórum egy belterjes valamivé, ami nekik sem jó, csak még nem vették észre.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák