Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz csuvicsuva #47014 üzenetére

    Ha valaki szociális ivó, tehát alkalmanként és társaságban megiszik valamit esetleg be is csiccsent azzal nincsen baj.Viszont van az a tipus mint en aki nem tud megallni 1 sörnél. Az ilyeneknek nem szabad inni abszolúte. Mert keptelen voltam utána abba hagyni és a lereszegedésig ittam. Nekem sose volt olyan hogy megittam egy sört mert megkivántam a nagy nyári melegben aztán kész.Alapból magát az alkohol ízét sose szerettem, csak a hatását mert levezettem a feszültséget, kieresztettem a gőzt, stb. Csak amikor már eljutottam arra a szintre hogy sose emlekeztem szinte semmire meg persze volt hogy hülyen is viselkedtem, leegettem magam sok helyen es esetben (ezeket utólag mondták vissza mert én semmire se emlékeztem) akkor elgondolkoztam mi értelme ennek?Az esti gimit is elkezdtem meg eletmódot is valtottam és így elhagytam az ivast, dohanyzást és 45 kilót is lefogytam 1 év alatt. Nem baj ha valaki iszik de mértékkel tegye.En nem tudok mértékkel inni ezért nekem nem szabad innom. Soha többet. Ennyi. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák