Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Tigerclaw #93353 üzenetére

    Én gyakorlatilag csak MM hunterrel járok Torghastba. Már megvan a max szintű legendary szóval nincs rá szükségem, csak tetszik. De mivel nem ad semmi hasznosat, így már csak 1-1 runt csinálok hetente. Néha alacsol layer-be benézek egy SH pappal, de azon kívül semmi.
    Szóval a 2 percenkénti 30%-os heal, meg valamennyi leech a kissé kevés volt ide, de megoldottam. Szerencsére tudtam, hogyan lehet fixen fire resistance-ot szerezni a 4. szinttől, így csak addig kellett kibekkelnem és sikerült, utána már elég volt ez a minimális self heal is. Meg a megfelelő anima választás.

    Eddig 1 alkalom volt amikor bebuktam az egészet. Maw of the Maw volt a boss, de gyakorlatilag nem kaptam damage buffot. Egyedül némi mastery meg versa buff volt, meg az állandó szellemekből jövő tizenpár százalék agility buff. Ezen kívül volt még a hunter mark miatti 10% damage, de azt meg 30 secenként ledobta, így meg nem érte meg a GCD-t, csak az elején. Meg volt a kill shot 100% buff + esély az azonnali halálra, de nem sikerült odáig eljutnom, hogy használjam. Hiába szakítottam tökéletesen a gluck-ot, minden második bejött, mert a cd nagyobb.
    Nagyon sokszor válaszhattam, olyanok közül, hogy patkány robbantás vagy a kutyám megeszi a patkányt. Meg shield-et kapok, ha összetörök vázákat vagy gyorsabb leszek disengage után. A bossnál nincs se patkány, se váza. A sebesség sem érdekes, mert védhetetlen AOE a támadása.

    "Azt hozza kell tenni, hogy ezzel a karekterrel alacsony repun vagyok a Mawban, vagyis eleve ritkabban, es gyengebb powerek jonnek"

    Én úgy vettem észre, hogy a Torghast upgradek, amiket lehet venni, azok account szintű upgrade-ek. Szóval független a reputól. A Maw upgrade-eket újra meg kell venni karakterenként.

Új hozzászólás Aktív témák