Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz kovsol #73539 üzenetére

    Én 843ig mage-eztem, és még most is a fire mage a nyerőbb, de warcraftlogs alapján a frost sem lehet annyira rossz, ott is akad pár jó eredmény. A fire-nél sokat számít a jó legendary item, mert a pyroblast 650k helyett 1.8millát critelhet, és abból ketyeg az ignite másodpercenként. Már nem emlékszem mik voltak jó itemek, de nagyobb szinten sokkal durvább lehet, hiszen mikor még 850 v. 860 volt a max, már akkor 2,5 millás pyroblast criteket tudtak egyesek... Fire mage-nél az a lényeg, hogy minden egymást követő crit 5%-kal növeli a crit damage-et. A skillekkel ha jól emlékszem fixen 13at ki tudsz tárazni, és utána ami jön, az már szerencse alapon jön össze, és biztos vagyok benne azok tudnak ilyen jó eredményt, akiknek tovább jön össze a crit-lánc és megfelelő legendaryja van nagy ilvl mellett. Ez ugyanaz, hogy a szimulátor azt írja, hogy 353k dps-em van minden buffal single targetra, de ez az átlagom, ez lehet csak 283k ha nem jön össze annyi crit és a sebzések is a sebzés alsó felében jönnek, vagy szimplán a kis sebzések critelnek többet. Ha viszont pont a fordítottja jön össze, akkor akár 500k dps-t is össze lehetne mákolni single targetra, kérdés h éppen mennyire jön be az rng amellett, hogy hibátlanul használod a karaktered úgy, hogy nem kell elmozdulni semerre, nem kell mobokat ölni (igaz, ha sokan jönnek, akkor növelheti a dps-ed).

    Én DH-val rúna buff nélkül 861en 2 old war potival 293k dps-t toltam heroic xaviuson úgy, hogy nem ranged vagyok, és emiatt rohangálnom kellett az érkező mobok felé, ill. ha ki kellett a karmok miatt állnom, akkor az is dps veszteség volt. 864-en már 305k-t toltam a 2 old war poti nélkül (amik ha jól emlékszem +18,5k dps a szimulátor alapján). A sárkányoknál jönnek a mobok, és aoe-ben lehet osztani őket a boss-szal együtt, ott 325k volt meg rúna és old potik nélkül, míg pl. a pókos bossnál, és ahol sokat kell rohangálni, ott 250k-ra is leeshetek, a rangedek meg ugyanúgy tolhatják ilyenkor, ezért van az, hogy a 2 hunter a guildben mindenhol 280-315k között dps-el, én meg 250k-325k között, épp milyen a boss.

    Ez a DH elég durván tolja, igaz ez már 882-es ilvl, és a trashek itt inkább segítik a dps eredményét, mint csökkentik.

Új hozzászólás Aktív témák