Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XFishboneHUN

    senior tag

    válasz rocket #6676 üzenetére

    Így van, a tavalyi is egy elég cudar hétvége volt időjárás szempontjából! :)

    Nekem mondjuk eddig az volt a legkeményebb, amikor Norbi még a BMW-vel jó pár éve sz@rrá törte az autót az első kanyarban, ahol én is ültem, sok ezer honfitársammal együtt és ezt követően ömleni kezdett az eső, se esőkabát, se esernyő, fincsi volt! :D

    Egyéb:
    Az árazás egy másik tészta, olyan horror helypénzek vannak, hogy azt ki kell termelni az árusoknak és némi haszonra is kell szert tenni.

    Nem tudom jártál-e már F1-en élőben, de a 3 deci sör 1-1500, 0,5 l-es üdítők 6-800 és a 2-3-4-5 ezres kategóriájú kajákat találsz. Nekünk magyar embereknek ez irreális ár. De megveszik gondolkodás nélkül, bár mondhatnánk, hogy akinek telik 60-150 ezres jegyekre annak a kajálás, már a legkisebb gondja. Az F1 hétvége helypénze 4-5x-e egy WTCC, vagy WSR, vagy ETRC hétvégének.

    Az első 1-2 évben (beetetés) a belépés ingyenes volt, míg utána a belépő 3000, az elmúlt években ment fel 4900-re, (miután rájöttek, hogy kijön 40-60 ezer ember, kell egy kis növelés a haszon miatt)

    (#6677) Enzolord

    M4 Sport, ahogyan tavaly is.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

Új hozzászólás Aktív témák