Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz aginor #5076 üzenetére

    Nos, itt megint megmutatkozik az az állítás, hogy alapból minden tank szar. A KV-val is, és jelenleg ott tartok, hogy muszály ezzel is mennem a KV-3 mellett, mert még 5000 csillag és meglesz az IS, de pénzem még kéne vagy 200k, mert kapásból kell rá a 100-as ágyú, amit kifejlesztettem a KV-3-ason. És bizony most ott tartok, hogy KV-val kilövök 5-öt, köztük tier6-os kis VK-kat, és jön az 1000 csillag+25k credit, ami jól jön.
    Szóval igen, a KV lassú, meg nehézként veszi a játék, de a 107-es ágyúval igenis van tűzereje, hogy ha az valamit eltalál, akkor az el is van találva. Arról, meg hogy szegényemnek kevés a hp-ja...hm...nem igazán tehet. Persze én is örülnék neki, hogyha kicsit több lenne neki, megy kicsit gyorsabban fordulna a buditorony, dehát ez van. És azért ha a 107-es ágyú megvan, onnantól könnyebben jön az xp, nekem átlag 500 simán megvolt, néha több, néha kevesebb, pénzt meg jól lehet vele keresni, mert nem drága a javítási költég, és a 107 AP is csak 270-be kerül.
    Én simán bevállalnám újra, minden gondjával bajával együtt, csak azért, hogy nemsokára IS szériám legyen, és én is szopassam a kis mocskokat :DD :DD Mert megérdemlik :DD :DD

    bozont:
    A HE töltényt akkor használd, ha olyan ellenfél jön szembe, akit sima péncéltörővel nem tudsz megsebezni. Amúgy ha azzal eltalálod, szinte mindíg megvan a critical hit, mert ez a fajta lőszer robban, és sokkal nagyobb eséllyel okoz kritikus modulsebzést, pöl9 motor, lőszer, kukucskáló, üzemanyagtartály, stb...

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák