Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Akcok94 #38238 üzenetére

    Két (vagy három) napja próbálgattam a T-28E F30-at. Himmelsdorf-on indult a csata. Az első másodpercben kaptam egy lövést egy negyven valahány WN8-as emberkétől. Nem sebzett sokat, de gondoltam, hogy érezze a törődést láncon lőttem. Ha testre lövök, akkor egy lövés, de így sebzés nélkül láncoltam. Erre belém lőtt még kettőt és bekékült, majd megállt. Kapott egy szép autobann-t. Majd kapott tőlem egy "búcsúpuszit". erre két másik elmebeteg siemka is elkezdett lőni. A harmadik lövés után mindketten kékültek és bannolódtak. Két csapattárs befejezte a tervszerű kék-irtást és végre indulhattunk csatába. Három fővel kevesebben, az én HP-m 40%-ra redukálva, de végül nyertünk. Csak a poén kedvéért vettem meg ezt a kis prémiumot és már csak a poén kedvéért megyek tier 5 alatt, de minden ilyen csata alkalmával elgondolkodom azon, hogy minek...

    MÁS:

    Bár igazi light tankos antitálentum vagyok, mégis már csak 2-3 csatára vagyok a T49 kifejlesztésétől. A Bulldogot már korábban felírtam az "Örökmegtartós" listámra, így ha kifejlesztem a T49-et, akkor nem lesz bele való legénységem. Alsó ágon szeretném kifejleszteni a T71-et, de ott még csak az M7 közepesnél tartok. "Ha már meglenne" és "ha nem tetszene" a T71, akkor onnan lenne legénységem a T49-be, de így csak a 75%-osra képzett alap embereket tudom beültetni.

    A kérdés: Hányszor fogok mérgemben az asztal lábába rúgni a stock állapotú, képzetlen legénységgel ellátott T49 csatáim alkalmával? 100%-re felhúzni a legényeket talán nem kell sok csata, de mire kifejlesztem a modulokat, addigra megőszülök. Kell/érdemes free-t áldozni rá? Skillek nélküli legénységgel lehet-e jó csatákat vívni, vagy olyan lesz, mint a Bulldog, ahol az első 80 csatámban szinte csak szolid megfigyelőként vettem részt?

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák