Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Dobi 562 #6823 üzenetére

    Lejárt a szerk idő az előzőben, de a hozzászólásodról pár hasonló jelenség jutott az eszembe.

    Rengeteg olyan 5-6-700 wn6-os játékos van, aki szereti játszani a parancsnok szerepet, főleg akik klántagok is meg szakaszban jöttek. Nyomják nekem, hogy kövessem őket, aztán ha arrafelé mennek, amerre én akartam, akkor jó, de ha nem akkor nyomok egy negatívot és szoktam kapni a noobot érte, pedig ez nem elő hanem utóítélet, mert sokszor követtem már az ilyeneket, mondom segítek nekik, aztán belevittek olyan helyzetekbe, hogy ott maradtunk mindannyian.

    A másik gyakori dolog a hasonló parancsnok komplexusosoktól, hogy állok a sarkon, játszom a csiki csukit erre jön mögöttem és nyomja a vonulj vissza parancsot. Mondom neki: miért? Ja igen, azért mert akkor neki mellettem és előnytelenebb helyzetben kell harcolni, de hogyha egyszer én értem oda elsőnek és fogyasztom is az ellen HP-jat, akkor nem fogok azért hátrálni, hogy ő harcolhasson a kedvezőbb helyről. Az más helyzet lenne, ha 1-2 tierrel magasabb tank lenne az ellen és megérkezne a mi nagy tankunk, mert annak át szoktam adni a helyet és én megyek ki mellette, miután az ellen tank is lőtt rá, mert így szabad sebzéshez juthatok és adok lehetőséget is a mi nagy tankunknak, hogy jó helyről harcolhasson.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák