Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz Angel1981 #39870 üzenetére

    Bár én kizárólag a németeket húztam, már csak 2 tankom nincs kifejlesztve, az E50M és a Maus. Erre kell gyúrnom és akkor mi lesz, jó lesz nekem? :D

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • dfsz34

    őstag

    válasz Angel1981 #39870 üzenetére

    Temészetesen beszámolok a maus-ról 50 csata után is. Voltak már vele szemét csatáim, de még töretlen a jókedvem :) , mert nagyon tetszenek ezek a közelharcos, bunyók vele.

    Ennek ellenére a maus ágat nem ajánlanám. Az E100 hasonlóan jó tank, ha nem akarsz aranyat használni, akkor felrakható rá ugyanez a löveg, ami egy fokkal jobb, mint a nagy.

    Az aladár még ok, nekem tetszett, de nagyon sok embernek nem, mert nem forgatják jól és akkor papír. A bélával már nem barátkoztam meg, ennyi csata után sem mentem vele jól, az ászt sem sikerült megszereznem csak nagyon közel voltam hozzá, de szenvedős tanknak tartom, nem "jó" vele menni, úgyhogy arra nem hiszem, hogy lesz ász valaha is bár egyelőre megtartottam, de ha kell a garázshely, akkor eladom. Lehet, valamikor rászánom magam az ász kísérletre, ha már jobban játszom, de szenvedős tank, nem igazán vágyom rá, hogy menjek vele.

    Ezzel szemben a másik ágon két zseniális tank, a tiger 2 és az E75, azokat nagy hiba lenne kihagyni és az E100 is jó, arannyal használva a nagy ágyút meg erősebb tank, mint a maus. Majdnem olyan jól pattint és az ágyúja üt, mint tyson, csak költséges, bár nem kell állandóan arannyal lőni, jól meg kell válogatni.

    A gyulladást nem éreztem. Van skill ellene a vezetőnek meg automata tűzoltó meg beforgatás ha lehetséges és több legényen tűzoltás, ha mégis beüt a baj. Nem azt mondom, hogy soha nem volt, de nem tűnt fel, hogy állandóan égne, ahogy sokan panaszkodnak.

    Más. Úgy látszik ma ász napot tartok :) 6,6k sebzés és 6 kill. Már a harmadik tank ászom ott TD-vel (kell hozzá a kamo), felmegyek homokdombra a J3-nál és már többször belefutottam buta szakaszba, akik nem mozognak, csak kibújnak és lesnek az F1 sziklánál. Bónuszként tudom lőni a felbukkanó ellenséget az E4-G6 vonalon és ha látom, hogy jönnek F8-G8 átjáróban, akkor lejjebb megyek és őket is megcsipkedem. Bizonyos esetekben brutális sebzéseket lehet itt összehozni.

    Van több pályán is olyan pont, ahol már több ászt csináltam különböző tankokkal. Ha ászra hajtok, akkor mindig odamegyek. Például Airfield E7, ahol már vagy 5 ászt csináltam, mert kis mozgással szinte a pálya 2/3-t tudom onnan lőni, okosan persze, mert folyton spotolnak, de kivárom a 12-15 másodpercet.

    Győzelem!
    Csata: Sand River 2014.01.16. 10:26:41
    Jármű: AMX AC mle. 48
    Szerzett tapasztalat: 4 626 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 175 118
    Csatában elért Achievement: Top Gun, Védő, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Új hozzászólás Aktív témák