Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Swinegod #222448 üzenetére

    Inkább örülj neki, hogy gyorsan szabadulhattál erről a pályáról. Artyval az egyik legrosszabb, amit kaphatsz. Főleg erről az oldalról. Ettől függetlenül a legkönnyebben teljesíthető ág az arty az obj küldetések közül.
    Ma meg tegnap tvp-vel toltam t10-ben és végre működött. Élveztem is vele a játékot. Messze nem mentem vele pro szinten, de az eddigiekhez képest a 2,1k feletti átlagsebzés már felüdülés. Azért tud ez is hajmeresztő dolgokat művelni ghost shell meg mellélövés címén. Egy kunzepanzerről sikerült két tárból négyszer pattanni és egy criticalt lőni. Csak néztem, hogy ez most megint mi?
    A Chimera küldetéseken egész gyorsan végigszaladtam a két nap alatt. Az utolsó előtti három már korábban megvolt. Még egy hiányzik: a sniper küldetés. Arra viszont nem igazán tudom mit kéne vinni, mert ebben a brancsban nincs normális arty, a bc 10-es arty meg nincs még meg, és ahogy eddig láttam azzal 2k sebzést kiosztani nem annyira könnyű. Tök durva, hogy ezt a küldetést egy USA/orosz ágon milyen röhögve meg lehet csinálni arty-val.

Új hozzászólás Aktív témák