Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz galervin93 #163808 üzenetére

    Vedd csak meg az IS7-et, sokkal jobb mint a 260.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

  • Rick3D

    senior tag

    válasz galervin93 #163808 üzenetére

    IS-7 , nekem megvan az obj260 és egy hulladék a X heavy repertoárban. Az egyetlen pozitívuma hogy gyors kb mint egy med és használhatóbb az ágyúja az IS-7 nél. Azt hittem hogy úúú - ááá obj260 mmm na majd ha az meglesz akkor lesz igazán buli :DDD Hát *urvára nem :DDD Trágyalé de komolyan ... azon gondolkoztam hogy eladom 4+ misit , még az is többet ér annál mint hogy porosodik a garázsban a semmiért. Nem katasztrofális de a mellé támasztott elvárások és a küldetések végig szenvedése után , becsületesebb tankot kaphattunk volna.
    A tornyát szemből a guntól közvetlenül jobb és bal irányban beverik ami azért kissé szánalmas. Sidescrapelni lehet vele viszont terep függő , ha hátrafelé csökken a szint és szükséges lenne pár fok gundepre már nem látsz rá rendesen a célpontra. 5 fok sokszor kevés. Az ágyú egész jó viszont a dispersion értékek miatt fele annyira jól használható mint ami papíron kinéz. HP tragikusan kevés és így tovább.

    Nem akarom elvenni a kedved de inkább most csalódj mint gyakorlatban nagyot. Mindezeket úgy írom hogy én ezekre a tankokra lettem kitalálva vagy fordítva :DDD Imádom az összes orosz heavy játékstílusát , főleg az is7/obj260 hasonló agresszív megmozdulást. Ezekkel a heavykkel tudok a legjobban érvényesülni , azért konyítok valamennyire hozzájuk.

    Félre ne érts , nem játszhatatlan de olyan érzésed lesz benne mintha egy is3/is6 ban ülnél egy defenderrel szemben :DDD Nem tudom mi történt ezzel a tankkal de régebben nagyon pofás volt ... Számomra hatalmas csalódás ... Az előző reward tankok is mentek a lecsóba és több mint valószínű hogy ez is menni fog. Az egyetlen visszatartó erő hogy sokat kellett érte gürizni (jófajta régi burn küldetések :DDD )

    Az összes reward tankba csalódtam eddig de az obj 260 volt a legnagyobb pofára esés. A T55a után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák