Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Drenadar #16152 üzenetére

    Mert?
    Ha T4 lighttal bekerülsz T8-as csatába, egészen biztos, hogy az ellenség csapatában is van legalább 1 db T4 light, mert így egyensúlyoz az MM.
    Igen, tudom, előfordulnak olyan esetek, amikor az egyik csapatba egy adott tierből több kerül, de általában tisztán kivehető, hogy kinek mi az ellenséges csapatban a "megfelelője", T4 light ellen nem fog T5 mediumot besorsolni! (Max. hajnalban.)

    Aki T4-es scottal első vonalban akar harcolni, az ne csodálkozzon, hogy bedarálják....
    Az általad felvetett probléma, hogy nem a neked megfelelővel akadsz össze, valóban fennállhat, de egy kis odafigyeléssel, taktikával, türelemmel nagy mértékben redukálható az erre vonatkozó esély.
    Én ha T4 lighttal kerültem T8-as csatába, nem voltam öngyilkos scout, hanem vártam, hogy hol bukkannak fel az ellenség könnyű tankjai, és azokra kezdtem vadászni, illetve az atykra, ha már széthúzódott a frontvonal, és voltak ritkítások az ellenségnél.

    Egyébként szerintem is egy kézen megszámolható, hogy T4, és afelett hány használható light tank van a játékban, a többi felejtős, én is le fogom építeni a light vonalamat - bár jelenleg azokból van a legtöbb csatám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák