Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Yofej75 #160790 üzenetére

    A tank teste pontosan a tier 5-ös Shermané. Nagyon sokszor tier 10-ben. Ez egy nagy negatívum. Pattintani csak noob páncéllal fogsz, szándékosan nem nagyon. Tornyozni jól lehet vele, mert ugye amcsi test, és asszem a -10° ugyanúgy megvan, de van egy tier 5-ös kutyatál a tetején ennek is, szóval mire a cső fölér, azt már régen látják. Az ágyúval nem lenne gond, pontos, és gyors a lövedék, kapáslövésekre is elég jól használható, de olyan franciás. Ha hisztis, nem érdemes játszani vele tovább, semmit nem találsz el. A pen 200, ami szerintem a mai tankok ellen nem sok. Simán elférne rajta egy 220-as pen, és egye fene, beáldoznék a 390-es alfából egy kicsit, csak legyen értelme lőni az ellenfelet.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • inferno88

    őstag

    válasz Yofej75 #160790 üzenetére

    Ketten a 4., ketten az 5. skillt tapossák a legények, ha jól emlékszem(lehet, hogy csak 3. és 4.).
    Az ágyúsüllyedés -10 fok a buff óta, ez sokat számít. Alapvetően ami eltalál az át is viszi a Ravioli páncélját, de néha vannak csodaszerű pattanók, főleg a toronyról.
    Én nem érzem modulérzékenynek, de ez betudható a lőszerrekesz esetén a legénységnek is. Fullos álca van rajta festéssel, így nem rossz, de tényleg könnyebben kiszúrnak, mint egy T44-ben. Gyulladni ritkán gyullad, nem is viszek magammal poroltót(ma reggel pont egy IS-6 akart rajtam szalonnát sütni, de ez tényleg ritka).

    Azzal egyetértek, hogy zártabb pályákon a heavykkel érdemes menni és megfelelő pillanatban odaszúrni a 390-es alfával, nyíltabb pályákon snipeolni. A 10+ sec-es újratöltés miatt nem érdemes senkit sem egyedül lerohanni, mert megbánod, ez még tier6-os ellenfelekkel is igaz!

    Felszerelés: Optika, rammer, vert stab.

    Nekem ez az elsődleges farm tankom az strv mellett, nagy kedvenc, rajta van már a két csík a csövön.

    Ezzel az ajánlással teljesen egyetértek: Röviden és tömören azoknak, akik képesek a helyzetfelismerésre és tudnak francia tankokkal játszani. Akik ezekre nem képesek, azoknak nagyon savanyú lesz az élet vele, ellenben aki ráérez, annak kellemes pillanatokat tud okozni a tank.

    @e-newsee: Ez igaz, tényleg jöhetne egy kis pen növelés, én 212mm-nek teljesen örülnék.

    Még valami: Nagy, nyitott pályán, mint Fiery Sailent. Az alap APCR miatt első dolgom, hogy az ellenfél felderítőjét egy 390-es pofonnal köszöntöm. A lövedék sebessége és az ágyú pontosságú miatt, szerintem az esetek 80%-ban el is találom, akármilyen gyorsan robog.

    [ Szerkesztve ]

    Semper fi!

  • Jadro

    veterán

    válasz Yofej75 #160790 üzenetére

    Én szeretem ezt a tankot, most is ezzel farmolok a nőnapi prémnapon. :DDD Jól hozza a pénzt, legénységképzésre is megfelelő és szerintem elég élvezetes a játék is vele. Alapból is a bújkálós, lesből támadós játékstílust szeretem. Ezt támogatja a tank. Minél tovább láthatatlannak kel lenni, látóhatár széléről támogatni. Ez egy forgótornyos TD ami keményen odacsap. Néha bejött az előrenyomluás is, de csak ha top tier vagy. A lényeg, hogy legyen fedezéked/támogatásod, mert a töltésidő elég gyatra. Cserébe ha odasuhintasz, akkor 3 sebző lövés után is csörög már a 20 ezer. (Prémium nélkül, sima lőszerrel. ) Annyi kiegészítés még, hogy nekem elég morcosak már benne a legények, ez is biztos sokat segít.

    Ja és a kérdésedre a válasz: Igen, a wotinfos elemzés szerintem fedi a valóságot.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák