Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz zodo #145290 üzenetére

    Melyik PHs klanra gondolsz ?

    Razermazer az STA-2-t nem ajanlanam kezdoknek, azaz ertsd tapasztalatlanabb jatekosnak, ahogy Jadro mondja tiszta papir, nagyon jo legenyseg kell bele sztem hogy hasznalhato legyen, es palyaismeret, stb, nekem is 800 WN8am van vele, 800 az atlagsebzes.Es T10be is dobja, szoval inkabb hanyagold.
    Akkor inkabb a SP, ha jo legenyseged van hozza, azzal az a baj hogy lassu, es keves a penje, habar buffoltak, ugy emlekszem, nem tudom Tier limites-e.
    De kezdjuk azon, hogy mire kell neked premtank, eloszor azt aruld el, es akkor talan jobban tudunk segiteni kivalasztani a neked megfelelobbet.

    oke hat a napi 5x + tartalekokkal talan ki tudsz huzni 10-20 ezer TP-t hozza, mar nem emlekszem hogy mennyi az agyu kutatasi ara, de lehet az E75 lovegevel is el lehet lenni, persze nincs akkora visszatarto ereje mint a nagynak, de legalabb valamennyivel gyorsabban lo.Ha nincs SZTP-d, akkor kenytelen leszel a kissebbik loveggel kiszenvedni a nagyot.

    polgi803 ezt en is eszrevettem, valoban ez lehet az oka, en is most vettem eszre, hogy van 16,24x nagyitas, de nagyon idegesito sztem, a lovedek sose oda megy ahova celzok, igy inkabb autoaim,es kulsonezetes loves, az ugy jobban szokott menni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák