Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz mefistofeles #139217 üzenetére

    "...nem tehetsz semmit..." - Azért beszélni szabad róla, igaz? Ellenkező esetben kérek engedélyt meghunyászkodni...
    Tök mindegy hol, melyik csapatban van az a 6 gyík, ha az enyémben én szopok, ha a másikban akkor ők, tökmindegy, a játékélmény így is, úgy is el van rontva.

    "Nyilván az is a tomatók hibája és nem a moslék MM-é, hogy ma 25 csatából 22-ben low tier (-2) voltam. Persze ha unicum lennék akkor megoldom mit sírok........."
    Megvettem frissen a TigerP-t, 11 csata, ebből 2(!) top tier, 4 middle, 5 bottom tier, 4/11 győzelem. Most akkor sírjak? Nem teszem, mert volt olyan 9-es csata, ahol top sebző voltam, összelőttem 1500+ átlagot egy hetes nehézzel, ami nem irdatlan sok, de segítettem vele a mindenkori csapatom. Mindezt úgy, hogy most vettem, legények BiA + 80% javítás skillel, de 80%-os alapképzettséggel indultak, szóval ez is sokat rontott a karakterisztikákon. És igen, voltak gyenge leosztások, szoptam ki 15:1-re is, de nem nyafogok, hanem játszok, mert tudom hogy sok hibát követtem el, de azt is tudom, hogy sok minden nem rajtam múlott.
    Ennyi az egész. Felismerni a saját hibáinkat, és elfogadni azokat, amibe nincs beleszólásunk, ld. RNG, MM stb...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák