Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanislav84

    tag

    válasz notika77 #123866 üzenetére

    QB is azt mondta, hogy az szerinte nem számít annak, és WG még nem nyilatkozott erről pontosan, de valószínűleg azt fogják mondani, hogy az nem számít tiltott modnak.

  • kchryss

    addikt

    válasz notika77 #123866 üzenetére

    Hülyén fogalmazták meg ami eu stafftól nem meglepő. "specifically including those that aim at the enemy's weak spots and/or lead the aim automatically so that a cheater can focus on maneuvering their tank". Vagyis magyarul: "különösen azok, melyek az ellenséges tankok gyenge pontjait célozzák és/vagy úgy vezetik automatikusan a célzót hogy a csaló könnyebben tud manőverezni a célpont körül."

    Ha valamit tiltok akkor nem írok olyat, hogy "különösen azok". Ez olyan mint ha azt írnám hogy nem szabad embert ölni különösen akkor ha késsel teszed. Akkor ha nem késsel teszed akkor szabad, vagy azt nem veszik olyan szigorúan? :)
    Egyébként akkor szoktak kiemelni valamit egy kategóriából ha arra vonatkozik, de a kategória többi részére nem. Szóval szerintem engedélyezett lesz, de azon sem fogok meglepődni ha mégsem. Az biztos hogy a megfogalmazás rossz és pontosítani kell.

    (#123870) @notika77:
    A dmg panelen lévő visszaszámláló a másik amit pontosítani kell. Szerintem visszaszámláló alatt arra a modra gondoltak ami minden tank fölé kirakja éppen hol tart a töltésben. A dmg panelen lévő szerintem engedélyezett lesz. Egyébként a dmg paneles jelenleg az xvm része szóval ha tiltod akkor az xvm-et is tiltani kéne ...

    szerk.
    Az "úgy vezetik automatikusan a célzót hogy a csaló könnyebben tud manőverezni a célpont körül" kitétel nem áll meg az autoaim pluszra mert pont ugyanolyan könnyen manőverezel vele, mint a gyárival.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák