Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    félisten

    válasz jagada #119568 üzenetére

    akinek van 10K csatája szerintem már van mindenből 1-2 db

    Apple Watch Series 6 44mm-es GPS okosóra Eladó! Fully electric lifestyle!

  • rlazol

    addikt

    válasz jagada #119568 üzenetére

    jagada - h1mpi-hez jasonlóan a sok akcióban mindig begyűjtöttem ezt-azt így már mindenből van több darab, vagyis nem gond.

    zodo: alacsonyabb tierben ezek még csak pár 10k-s tétel. szerintem megéri. persze, később drágább lesz,de célszerű előre gondolkodni és akcióban megvenni.

    BÁ Nutrition: ez a probléma minden tierben megvan, csak feltűnőbb, amikor 60k XP a következő modul, mint amikor 5k. Magyarul: az alap felfüggesztés nem bírja el az összes fejlesztett modult. Alacsony tierben, ha először a felfüggesztést teszed rá, pár csata alatt akkor is meglesz a nagyobb toronyra/modulra/ágyúra elegendő XP, amit így már e is bír a jármű, szinte észre se veszed. Pl KV2nél 4800 a bolti lánc, 5800 a nagy ágyú, nem érdemes 500k-t kiadni a bolti láncra mert pár csatából megvan mindkettő (duplázás, egyebek).
    Magasabb tierben viszont akár 60k XP grind is lehet a nagy ágyú és 30k a nagy felfüggesztés. Az már sok csata, sok idő. Ha nullázod magad amikor megvan a 30k a nagy felfüggesztés miatt, nem lesz lényegesen jobb a tank, viszont továbbra is a stock ágyúval mész és azzal kell kigrindelned újabb 60k-t. Néhány tanknűál ez kifejezett mazochizmus (e50, centi, t44). :D
    Ennél célszerűbb párszázezer kreditért rátenni a boltit és amint lehet nagy ágyúval folytatni a grindet. Ezért célszerű az előtted lévő tankokat átnézni, átgondolni és megtervezni, leárazáskor szükség szerint betárazni modulokból is.
    A repeszpáncél a splash dmg ellen véd, vagyis HE (HESH) lövedék robbanása által okozott kárt csökkenti. KV2-re periszkóp felesleges, mert nem spotter és még kevésbé sniper. A troll ágyú jellegéből (lassú töltés, célzás, nagy szórás) úgyse nyílt terepen mész vele, hanem városban, vagy sziklák között, ott meg semmi hasznát nem veszed. Én töltés és célzásgyorsítót tettem rá, egyelőre a szerszámosláda a harmadik, majd még meglátom, mit érdemes harmadiknak (tegnap vettem meg).

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák