Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz L4mie #10910 üzenetére

    JÓ, ez ritka vele, általában amit meglövök, az betalál, és sebez rendesen. Eddig a T32 az, ami képes volt úgy felvenni a lövést, hogy se sebzés, se átütés nem volt... Tier8ban. Ja meg az AT-7, bár az még nem világos, hogy hogyan élte túl sebződés nélkül...

    Nem tudom, mit csinálsz, de nekem 15 sec a töltésidőm vele, és a találati arányom valahol 72%ékon van vele. És még nincs BIA a legényeken.
    Mivel a HEAT azért drága, így ezzel nem lövök 300 méteren túlra, csak ha nagyon tiszta a célpont, és nagyon legelészik a mezőn..Általában meccsenként 2 lövésből 1400-1500 damage lazán megvan, és akkor még csak kettőt lőttem vele. Amikor belelendülök igazán.. 4,5k damage már volt, 4k körül többször is fejeztem be csatát. És még mindig alig lőttem...

    Komolyan gondolkodom azon, hogy amíg ISU-n nincs meg a BL-10, addig ezt a löveget, illetve ennek a tesóját fogom használni azon is.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák