Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz nihill #2680 üzenetére

    Én ezt csináltam:

    Tankok:

    1 szint: mindenkinek javítás, parancsnoknak 6th sense (ez a legfontosabb, már többször megmentette az életemet,), illetve kuplungégetés a sofőrnek, mert a minél gyorsabb manőverezés szintén életet menthet, szűk helyeken még fontosabb
    2: elitalakulat (ez gyorsít sok mindent, javítást, de a legfontosabb a töltésidőt is)
    3: parancsnoknak és sofőrnek javítás, többieknek álcázás
    4: parancsnoknak és sofőrnek álca, többieknek bármi mást, de ne perket, mert azt már soha nem fogja kifejleszteni

    TD:
    annyi különbség, hogy nem kell a kuplungégetés az első szinten, esetleg csak. mint 4. képesség, mert ha TD-vel kell manőverezni szorult helyzetben, akkor már úgyis mindegy, nem segít és helyette egyből mehet a javítás neki

    Azt is figyelembe kell venni, hogy egyre tovább tart kifejleszteni ezeket a második szinttől már. Én azért raktam a BIA-t a másodiknak, mert az perk és mindenkinek meg kell legyen 100% szinten, ami sok idő lehet, de addig is már működik a legfontosabb, a hatodik érzék, meg a javítás és a tankoknál a kuplungégetés segít a csatákban ezalatt az idő alatt is

Új hozzászólás Aktív témák