Új hozzászólás Aktív témák

  • Massmurderer

    őstag

    válasz wwenigma #191194 üzenetére

    Irtam,vásárolt acc.Gondolom tudod milyen az.X-y játékos aki jól játszik,megunja,eladja az accot,és egy hurka veszi meg,akinek göze sincs a játékról.Sok ilyen van.Rangsorolt csata most az elöbb:x.szintes német arty,2kill,majdnem 5k dmg,és stáf megvonás volt.2ik top sebzö voltam a csapatba,buktuk.Na..ennyit a sebzésröl.

    Én s evagyok lila(unicum) de hoztam már le egyedül jópár csatát,és akkor a lila az elején döglöt.Még mindig az a baj,hoyg a csapat összeállitás nagy 0. 8-10es szinten,csata végén meglesem,sok a 5-600csatás a csapatba.És nem olyan aki lenuláztatta az accot,és újra kezdi.Friss regisek.Tegyük fel,full 8as csata,van 2 jobb játékos,többi mind 1000csata alatti a csapatba,ellen meg ott van 7-8 jobb játékossal,többi is több ezer csatás.Na ki nyer???Nanaá ahol több a jobb játékos,mert az 5-600csatásnak lila göze sincs mi hogy van,kilövik,megy másik tankkal,azt alá szolgálja.Még mikor nem volt bent ez a csapattagot nem lehet sebezni,volt aki úgy kezdte hogy megállt,azt aki közelebb volt hozá belevert 2x azt lebunkozza,lenobozza a másikat,utána meg hidról bele a vizbe azt döglik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák