Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz Papooo #185591 üzenetére

    Te felírod azokat akikkel találkozol? vagy képes vagy megnézni a statisztikáit, hogy melyik tankkal mennyit megy?

    Egyébként lényegtelen, úgysem fogjuk megérteni egymást, hogy kinek mi baja a játékkal illetve a játékosokkal. Speciel nekem nincs vele bajom, felfogtam, hogy mire vagyok képes, hogy hol a helyem egy-egy szituban, amiket többé-kevésbé meg is oldok, a többit leszarom. Nem érdekel, hogy piroska vagy hupikék törpe jön szembe, mert attól még ugyanúgy lőhet mellé mindkettő. Személyes tapasztalatom az, hogy ha eltalálnak az az Én hülyeségem miatt van, mert úgy rakom ki a tankot, ahogy azt nem kellene...

    Más amit tapasztalok, hogy a felgyorsult fejlődés miatt egyre több piroska van felsőbb szinteken is ami ugye jó is, meg nem is. Ellenfélnél jó, mert "talán" - és nem tutira - egyszerűbb ledarálni, hiszen kevésbé tapasztalt, de ez sem igaz mindig. Nálunk se mindig baj, hogy van piroska. Nem egyszer láttam olyan csatát nyerni vagy bukni amiben a papírforma mást prognosztizált.

    Többnyire nem foglalkozok azzal amit a másik csinál, elég nekem a saját tankomat irányítani. Sebzek amennyit tudok, élvezem a játékot és kész :)

    Amúgy tegnap is megkaptam, hogy hülye t-100-as, nem csinálok semmit, a végén mégis Én kellettem hozzá, hogy lehozzuk a meccset. Jó, százból egy vagy kicsit több, de ez is elégtétel mikor a másik nem tudja, hogy Én éppen miért ott kóricálok ahol és miért nem azt csinálom amire Ő gondol...

Új hozzászólás Aktív témák