Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz r3dsnake #5615 üzenetére

    Az Air hirtelen jött, meglátom egyáltalán kibontom-e. Ha igen, pdf-re jó lesz. De megszoktam tableten a Windows-t, és kényelmetlen az ios nekem. Eredetileg csak azért vettem meg, hogy eladjam, mert van egy edigital ajándékkártyám, mert beszart a lenovo miix 2 10, és ezt adták helyette. Le kell vásárolni, és most 89 az air. Vagyis annyi volt 1 napig. Amikor beszart a lenovo, akkor vettem egy lark-ot, hogy legyen valami, mig megjavitják. Aztán szép lassan megszoktam, és most jól elvagyunk. Amire kell, arra tökéletes.

  • sittes79

    addikt

    válasz r3dsnake #5615 üzenetére

    Nekem is megérkezett a jó árasított 16/1-es edidzsites cucc. Én nem tudom vagy túl öreg vagyok hozzá vagy nem követem annyira a gadgeteket, de 4 évvel ezelőtti tabletemhez-az sem volt valami marcona igaz-, de ez a kis Archos szerintem teljesen korrekt, nyílván neked is igazad van, hogy k. kevés a 16GB winfos esetén, de nekem így elsőre teljesen best-buy főleg ilyen áron.

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz r3dsnake #5615 üzenetére

    Én pont a szintén 16GB iPad air (céges) mellé vettem a 16/1 win8.1 archost, mert időnként nagyon idegesít az almás gép (meg azon McAfee távfelügyelet van, ami nem teljesen megnyugtató privát dolgokra). Egy Pipo X7 van otthon (2/32), az nagyon tetszik, ezért kezdtem érdeklődni a win8.1 tabletek iránt.
    Szerintem nem érdemes összevetni őket (iPad és archos), teljesen más kategória. Mindenesetre arra, hogy 1-2 pdf magazint elolvassak, 720p-s sorozatot megnézzek elég az archos... ami nagyon fontos, hogy a beledugott 64GB miatt nem kell várnom, amíg akár LTE-n is letölti a magazint az iPad a felhőből (100MB) vagy aggódni a tárhely miatt a sorozatoknál, nem kapom állandóan azt, hogy a tárhely majdnem megtelt...
    Nekem eddig tetszik, akciósan 25k-t megért, keresem a megoldást az app-ok microsd-re telepítésére, még nem volt időm kipróbálni amiket találtam, de a minimális metro app használat miatt, nem érzem sürgetőnek. Pl. a kindle app (is) siralmas, a Kindle for PC simán felment, jól működik és oda telepítem, ahová akarom, csakúgy mint a vlc-t meg a tc-t (de ezt már írtam, azt hiszem). És böngészés közben is minden szépen megy, a google chrome struktúra is gond nélkül használható.
    Persze én elég beteg vagyok, egy raspberry pi2 is várja, hogy kipróbáljam, biztos az is tetszeni fog, mert én ilyen kütyübuzi vagyok, ahogy szeretteim kedvesen jellemeznek :DDD (a chromebook-omat is szeretem (ill. az a feleségemé, el ne felejtsem), de másképp, muhaha)
    Tisztelt Bíróság, kérem az ítélet enyhítését az elmondottak alapján. :B

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák