Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem, mint leendő wintab user :)

    - Mennyire fut jól ezeken a tabokon pl. egy GTA San Andreas/CS:Source? Tudom hogy nem játékra vannak kitalálva ezek a gépek, de játékon kívül minden másban jobb lenne nekem egy tablet mint egy noti, csak ezért nem akarok egy 2 kilós dögöt cipelni...szóval elbírná ezeket?
    - Tudok egy ilyen tabon torrentezni úgy, hogy töltőn van a cucc és ki van kapcsolva a kijelző?
    - Mennyire alkalmas egy IPS kijelző (pl. Switch 10/12) alap fotószerkesztésre? Nem alulról nézem a kijelzőt, szóval betekintési szög nem számít, csak a színek élethűsége...nem profi melóra gondolok, csak hobbifotós vagyok
    - Videóvágásra egy erősebb Atom vagy Core M proci mennyire nagy hülyeség? Heti 1-2 videóról lenne szó, nem éjjel-nappal ez lenne a dolga
    - Létezik Magyarországon hivatalosan kapható tablet HDMI-vel, különálló töltőcsatlakozóval (szóval megessen egyszerre töltés és külső vinyó), 4 GB RAM-al és Core M-el? Dokkoló, ilyesmi nem létszükséglet, csak a felsoroltak azok.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák