Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANT

    őstag

    válasz spyduck #19008 üzenetére

    Szerintem csak ez a körbetelepítés működik. Ez volt a helyzet pl. a nyomtatómmal is. XP-s asztali gépemen van fizikailag csatlakoztatva a printer. Megvettem a Vistás laptopot, nyomtatót telepítettem arra is, rögtön sikoltott, hogy a másik gépen is frissítsek drivert. Ugyanez volt a menetrend Vista SP1 install után is.

    ''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz spyduck #19008 üzenetére

    Van megoldás rá, nem olyan túl régen belinkeltem, hogy nálam hogy van megoldva, beállítva
    Képekkel illusztráltam, keress vissza
    1 hónapon belül szvsz.
    Semmilyen + pack nem kell.
    Azért ne felejtsük el, hogy ezek szabványok, amiknek az xp és a vista is megfelel.
    Ga azonos a munkacsoport, és a hálózatfelderítés be van kapcsolva, akkor már magát a gépet látod.
    Vista alatt, a network and sahring centerben a felső 2 legyen bekapcsolva
    Control panel / Folder options azon belül a view és a use sharing wizard kikapcsolva

    Xp ben meg asszem semmi rendkivüli beállítás nem kell
    Innen már csak jogok beállítása a kérdés, amennyiben az xp alatt a simple file sharingot használod, ekkor a quest számára megosztott dolgok fognak kivülről látszodni, most nincs xp a Virtuálisan a gépemen, így nem tudom ellenörizni...

    Vista esetében az everyone nak megosztottak látszodnak kivülről
    Vista alatt megosztás menete jobb klikk az adott mappán
    share majd advanced, majd pipa be, és igény szerint a jogok a permissons alatt.
    Ennyi.
    Xp nél is hasonlóképp.
    UAC ot én kikapcsoltam, és a vista hálózati profilja home ra van beállítva.

    (#19010) spyduck
    Ha nem ugyanaz az azonosítószáma akkor nyilván nem.

    (#19011) DroneZ^
    Vista home premium a célszerű neked, ha a közeljővőben várható 4 gb ramra a bővítés akkor a 64 bites mindenképpen.

    (#19012) Fecdzo
    Talán azért, mert nincs fent az sp1, dolgozik a prefetch, ill. a swapba pakolászik.
    Töredezettségmentesítőt felesleges használni a beépített tökéletesen megfelel.

    (#19014) DroneZ^
    Persze, hogy mukodik a hálózat.
    Szeintem a sima remote desktop is benne van.

    (#19020) Agostino
    Ez természetes, hisz ez a parancs azt jelenti, hogy a deskopot mutassa teljes terjedelmében.

    (#19021) szbalogh
    Régebbi játékoknál lehet némi lassulás, ha egyaltalán feltelepül, a nagyon régiekre gondolok.
    NEm sok ilyen van.
    Ujabbak gyorsulnak tőle a dx 10 hez meg feltétel, én a 64 bitesen is teljesen jól tudfokjátszani, a rendszer már 1 éves és szarrá van telepítve uninstalálva, és birja.

    (#19022) szbalogh
    Vista, attól függ, hogy milyen vas van alatta, az ujabb oprendszerek általában jobbak, én is ezt tapasztalom, meg kell tanulni használni.

    (#19028) szbalogh
    Az integrált karik nem játszásra valók, ha lesz zsetonod, lapot is cserélj.
    HA be tudsz ujjítani egy 8800 gtx re, szerintem elég sokat esett az ára,már szvsz csak használtan, elég jól jársz vele.

    (#19031) Morden24
    Hát ez jókérdés, a boot sebesség az egy dolog, nekem vagy 3-4 perc mire használható lesz, de az igaz, hogy szarrá van telepítve, és a antivirus elég rendesen fogja a bootot.
    Ha bebootolt akkor már nincs gond a tempoval, meg naponta 1 szer bootolok :) vagy 1 szer sem :)

    (#19032) szbalogh
    Kód nélkül feltelepít, és privben küldtem el, hogy ne legyen olyan hosszú ez a post.

    (#19040) szbalogh
    Írtam PÜt remélem segített :)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák