Új hozzászólás Aktív témák

  • bodva

    aktív tag

    Még 2010-ben írta ezt egy lengyel kolléga:

    Ötvözi két nap, de a probléma megoldódott. Öröm, hogy használja a navi. Rájöttem, hogyan kell szerkeszteni a rendszerleíró adatbázis, oly módon, hogy ne indítsa újra a kiindulási állapotba. Én hozzá egy kulcs, amely felelős a futó program NandFlash'a jobb a rajt után, hogy:

    1 Az Updater alkalmazás azonnal bezárul elindítása (még csak nem is látom)
    2 Állítsa be a rekordot, ahogy akarom újraindítás után
    3 Létre minden parancsikonok
    4 elindítja explorer.exe
    5 Végül megkérdezte, érdemes futtatni automapa.

    Futottam az ötlet véletlenül - az egyesülő kikapcsolt a lehetőséget, hogy elrejtse a rendszerfájlokat, és észrevettem, hogy ha módosítja a rendszerleíró adatbázis, és számos újraindítása, hogy az egyik lehetőség be van jelölve ki minden alkalommal.
    Üdvözlettel

    Kombinowania 2 dni, ale problem rozwiązałem. Aż miło się korzysta z navi. Doszedłem do tego jak edytować rejestr w ten sposób żeby nie restartował się do początkowego stanu. Dodałem jeden klucz który odpowiada za uruchamianie się programu z NandFlash'a zaraz po starcie który:

    1. Zamyka aplikację System Updater zaraz po jej uruchomieniu (nawet jej nie widać)
    2. Ustawia rejestr w sposób jaki chcę po restarcie
    3. Tworzy wszystkie skróty
    4. Uruchamia explorer.exe
    5. I na końcu pyta się mnie czy może chcę uruchomić Automapę.

    Na pomysł wpadłem przypadkowo - podczas kombinowania wyłączyłem opcje ukrywania plików systemowych i zauważyłem że po edycji rejestru i kilku restartach ta jedna opcja zostaje odhaczona cały czas.
    Pozdrawiam

    A kérdés, hogy mivel tudok belenyúlni ebbe a rendszerleíró adatbázisba? Esetleg link? :)

Új hozzászólás Aktív témák