Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz DarkFater #60043 üzenetére

    SSD -n (nem feltétlenül a kímélése miatt) a superfetchet, indexinget, automaikus optimalizációt, egyébként is ki kell kapcsolni. Mivel SSD-ről beszélünk, így is gyorsak maradnak a fájl műveletek. A Windows update -ek megbuherálása az általam leírt módon szintén ajánlatos. Ezenkívűl a nem kívánt szolgáltatásokat letiltani. Felesleges szarokat kigyomlálni. Én még a hibernálást is ki szoktam kapcsolni, ne pakoljon már nekem oda egy több gigás fájlt emiatt. powercfg -h off.

    Mindjárt jobban lesz a Win 10.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • King Unique

    titán

    válasz DarkFater #60043 üzenetére

    Nem volt említve milyen build, meg melyik frissítés, de ilyen hosszú bootolás nyilván abnormális. A háttértár nem tudom mi, de ha SSD van alatta, akkor meg pláne. Bár, ha be van kapcsolva a fast startup, akkor egy gyorsabb HDD-vel is normális idő alatt bebootol.

    Ez az SSD folyamatos írása megint érdekes, én mondjuk nem tapasztaltam. Illetve szimplán csak maga az OS normál használat mellett azért akkora írásmennyiséget nem szokott produkálni, hogy az gondot okozzon. Általában egy tiszta telepítés, build upgrade, különféle sebességtesztek, bizonyos egyéb programok stb. többet raknak bele. Na meg az x %-os kondíció még nem feltétlen jelent problémát, ahogyan ezen cikk is említi.

    Lehet céges belső hálón elketyeg egyes helyeken még az XP, meg majd a támogatás megszűnése után a 7-es, de azért...Meg van ahol pl. az előbbi plusz támogatásáért fizettek / fizetnek komoly összegeket, de hosszabb távon ennek sem feltétlen van értelme.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák