Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz PuMbA #49219 üzenetére

    Én ezt elhiszem, de akkor miért wan, hogy a korábbi windowsokon elenyésző az ilyen hibák mennyisége, itt meg állandóan ez megy? Már a w10 is a második évében jár, ennyi idő alatt wagy ki kellett wolna javulni a drivereknek (amely druverek egyébként w8 alatt tökéletesen működnek, csak a 10 alatt f****a össze magát), wagy pedig ne települjön. Pont a w10 az a remdszer, ami már csak aláírt drivert emgedne telepiteni. Ha meg aláírt, akkor jó.

    Mondom ezt úgy, hogy nekem ilyen jellegű bajaim nincsenek, ellenben wan olyan, nem driver eredetű nyűgöm, ami nem driverfüggő. Pl a soxor emlegetett képnéző. Tuti, higy nem driverprobléma az, hogy néha lehet előrehátra lépni a képek között, néha nem.

  • madrac

    őstag

    válasz PuMbA #49219 üzenetére

    Én konkrétan sehol nem olvastam olyan figyelmeztetést, hogy az anniversary windows-hoz új driverek szükségesek, mert a korábbiakkal problémák jelentkezhetnek, mivel ezek szerint nem oldották meg a rendszerben hogy kompatibilisek maradjanak. Hogy van az, hogy a frissítés előtt semmi stabilitási probléma se volt? Közbe csak a windows változott... Ha ezt előre tudom, nyilván eszem ágába se lett volna frissíteni amivel amúgy is erőszakoskodik a windows, nem igazán opcionális a dolog. De majd rögtön szaladok új hardvereket venni a saját fölös pénzemből, mert az MS baszik normálisan megírni a windows-t és az egyre szarabb még a frissítésekkel is.
    Azt ne mondja már senki, hogy az normális viselkedés, hogy rescue üzemmódban nem működik se a billentyűzet, se az egér, miközben windows alatt igen. Persze biztos ez is a mocsok driverek hibája... :(((

  • Zoz

    őstag

    válasz PuMbA #49219 üzenetére

    És a legszebb ebben az, amikor a nem megfelelő drivert maga a Windows erőlteti rád.
    Korábban említettem, hogy egy ügyfélnél visszarakjuk a 8.1-eket, ott az a helyzet, hogy az Asus oldaláról letöltött Windows 10-es Wifi driverrel működik a gép. Azonban ezt állandóan lecseréli a rendszer, és ekkor vagy az lesz, hogy látja a wifi hálózatokat, de nem tud felcsatlakozni, vagy tud csatlakozni, és ekkor fél-egy perc után lefagy a Windows felhasználói felülete (az addig megnyitott programok futnak tovább, de sem az asztal, sem a tálca, sem a start menü nem reagál semmire).
    Ismétlem: a gyártó által kiadott hivatalos driverrel jól működik a gép. Amíg ez a erőszakos b...i sz...r le nem cseréli a drivert, annak ellenére, hogy le van tiltva a driver frissítés.
    Talán ha services-ből tiltanám a Windows Update-t, akkor nem rontaná el, de ugye akkor a biztonsági frissítések sem települnek.
    Az AU előtt semmi baj nem volt a gépekkel.

    Marad a korábbi verzió újratelepítése, fel lett ajánlva a 1511-es, letiltott AU-val, de azt mondták, hogy ők már nem hisznek a 10-ben, inkább 8.1 menjen vissza.

Új hozzászólás Aktív témák