Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78032384

    törölt tag

    válasz B-L-A-C-K #36519 üzenetére

    Bármi eséllyel a rendszer visszaállítási pont dolog be van kapcsolva nálad? Ha igen visszamenni a frissítés előtti dátumra. Vagy engedi a program eltávolításnál az utolsó pár frissítést eltávolítani és nekifutni újra hogy telepítse. Így fejből nem is tudom milyen frissítés csinálhat old mappát a 8.1-ről 10-re váltás után, csak most ért el hozzád a nagy novemberi win10 update? Lehet valami process még keresné amit közben töröltél, nem rövid olvasmány link. Admin parancssorba sfc /scannow is egy próba, ártani nem árt. Eszközkezelőben videókártya, wifi drivert a Windows-nak hagytad hogy keresse vagy próbáltad újból a Delltől letölteni? Az is lehet a legfrissebb helyett egy régebbi driver a megoldás, van ilyen néha hogy az új rosszabb. Virtuális memória beállítás hogy van nálad a Windows kezelje? Torrent kliens melyik? Én qBittorrentet használok, nekem az vált be. Szar ügy az ilyen, ha az adataidról van backup külső winchesteren akkor lehet hamarabb megvan egy Windows reinstall mint nyomozni napokig. Reset this PC funkció vagy pendrive-ról újratenni. Ki tudja lehet akkor is előjön egyszer ismét a hiba. Sajnos a Win10 és a különféle laptopok driverei nincsenek mindig jóban, legalábbis ismerősi körben feltűnő a panaszkodás 7-hez, 8.1-hez képest.

Új hozzászólás Aktív témák