Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurkikrisz

    őstag

    válasz Taifa Díaz #1449 üzenetére

    Nem igazán értem hogy a hackerek miért pont most akarnák feltörni a Micrososft szervereit, amikor azon máskor is van egy rakat kártyainformáció. És arra mérget vehetsz hogy nem olyan könnyű azokat megszerezni, biztos nem TXT formátumban tárolják a billentyűleütéseket.

    A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

  • bepken

    veterán

    válasz Taifa Díaz #1449 üzenetére

    nem kötekedni akartam, csupán szerintem akkor már inkább olyan adatot gyűjtenének be ezek a hackerek, amivel tudnak is mit kezdeni. - de ezt sokkal egyszerűbben megteszik szerintem (pl.: egy böngésző bővítménnyel)

    egy netbanknál azért már elég alapnak számít a kétlépcsős azonosítás. még ha meg is szerzik az azonosító+ jelszó párost, a másodlagos eszközre érkező kulcsot igen nehezen tudnák csak megszerezni (pláne azzal adott időintervallumon belül ÉS még előtted belépni a fiókodba) - én nem mondom, hogy lehetetlen, de csak úgy találomra valakinek kilesni a fiók adatait, nagy hajtépés árán feltörni, majd rájönni, hogy mondjuk épp aznap reggel utalta át az utolsó milláját egy másik számlára....hát az bizony bármelyik hacker jó kedélyét könnyen kikezdheti :)

    na de ez a lényegen tényleg nem változtat. ahogy mondtad is: ez a rendszer jelenleg nem erre való.
    én spec semmilyen fiókba nem léptem be róla - biztos, ami biztos alapon - egyedül az outlook fiókomba, az insider program miatt.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák