Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Doky586 #129091 üzenetére

    Te ugyan azokat a dolgokat ismételgeted, amiket mondok arra nem is reagálsz. jó a leírásod, egy alap esethez. de itt volt egy csomó más gond, nem tudom miért, inkább megkérlek ne reagálj a hozzászólásaimra, nem releváns hogy mit tudsz előállítani egy teljesen más biosban.

    Lehet régi, elavult, de semmit nem vettem észre ebből. a gép villám gyorsan betölt és működik. A másikkal meg el sem indul, szóval annál jobb. Nem tudtam megoldani 1 nap alatt sem, így ez marad.

    #129092 tothjozsi96 készítettem rufussal is, media creation toolal is, két külön pendriveon is, mégse ment. [link] itt leírtam hogy legfrissebb telepítő letöltve pendrivera - ez az mct verzió volt. Ekkor már 5-6 órája olvastam a fórumot és a googlet, de eggyik megoldással sem intult.

    Az mbr telepítés után megjelent a boot manager, máshogy nem. Mindenféle fajta létező összes bios beálítással telepítő boot loop volt, vagy a hibaüzenet, leírtam ezerszer már lassan.

    #129093King Unique mct-vel kreált legacy telepítő a telepítéskor kiírt ahogy nem telepíthető erre a meghajtóra. Többi kérdésre nem tudok válaszolni, nem értek hozzá, minden tudományom fórumok olvasgatásából szedtem össze és próbáltam megoldani a dolgot. Így sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák