Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steele80

    senior tag

    válasz #86564352 #127891 üzenetére

    Nem értjük egymást. Szóval van egy hivatalos W10 pro. Ez nemrég frissült az új w10 verzióra. Előtte is helyi fiókkal használtam onedrive mellett és utána is. Az elmúlt 2 hétben többször felajánlotta indításkor, hogy fejezzem be a telepítést. Ez azt jelentette, hogy csatlakoztassam az ios mobilomat és hozzak létre vagy lépjek be az ms fiókomba. Untam már ezt a mizériát és beléptem. Na ekkor vettem észre, hogy elkezdett szinkronizálni a onedrive. Megnyitottam és láttam, hogy a doksi mappám tartalmát kezdte szinkronizálni. Nem kérdezett, nem szólt én vettem észre. Ekkor belementem a menübe és feldobott egy ablakot, hogy szinkronizálja az asztalt, a dokumentumok és a képek mappát. Én ezt nem engedélyeztem és a onedrive mappából ki is töröltem ezeket. A képek mappába egyébként sem volt semmi, a doksi mappa meg üres lett a C-n. Hosszabban ennyi. Értem én amit mondasz, hogy onedrive szinkronizálás stb. De a helyifiókkal is használtam a drive-ot bejelentkezve. Be volt állítva, hogy mit igen és mit ne szinkronizáljon. Erre belépek a ms fiókomba és ez a belépés felülírja a onedrive beállításaimat az engedélyem nélkül. Na engem ez zavar! Mi köze egy fióknak a mappáimhoz? A fiókbeállításoknál nem találtam olyan opciót, hogy engedélyezem a mappáim szinkronizálását onedrive-ba. Bővebben ennyi a problémám. De ha ez teljesen rendben van, akkor együtt tudok élni ezzel, amíg használom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák