Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiboy86

    tag

    Sziasztok!
    Gondom akadt, bízom benne, hogy tudtok segíteni. A helyzet a következő:
    Dell inspiron 7720as laptopom van, gyári windows 8-al. Németországból hozattam, a windows is német.
    Ma felraktam vagyis fel akartam rakni a 8.1-et, meg is csinálta. Visszarakta a nyelvet németre, ez a legkisebb gond. Utána bejelentkezésnél a windows fiókos jelszavamat kérte, nem azt, amit a géphez szoktam használni, még ez is ok. Utána viszont bejön az asztal, a kurzor, és ennyi. Nem tudok semmit csinálni. A ctrl-shift-esc és a ctrl-alt-delete működnek, és a háttérben futnak is a dolgok, de se egy ikon, se a tálcán bármi, semmi sem jön be. Nem férek a fájljaimhoz, hogy el tudjam őket menteni. Rendszervisszaállító pont sajnos nincs, egyetlen lehetőség a gyári beállítások, de akkor veszik minden. Meg tudom valahogy menteni a dokumentumaimat, illetve a windowst?
    Jelenleg torrentről töltök egy magyar windows 8-at, ha azt rárakom a laptopra, eredeti lesz, vagy ismét kalóz leszek? Semmiképp nem akarok már itt-ott német feliratokra bukkanni a windowsban, ha nem tudtok tanácsolni valamit, format -> magyar windows.
    Köszönöm szépen a segítséget előre is!

Új hozzászólás Aktív témák