Keresés

Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #6 üzenetére

    Na kissé hanyagoltam a blogom.Közben radikálisan megváltoztak a terveim. Német teljesen kilőve, beszéltem német ismerőssel azért is, másrészt meg rájöttem, mi a célravezető következő lépés. (Meg rohadtul nincs kedvem újratanulni a németet, főleg egy kb egyéves ugródeszkának használt kint léthez)
    De tervekről konkrétan nem beszélek, mert ha megint változik akkor meg hülyén jön ki a dolog.
    Biliárd meg snooker megvolt, bár még mindig nem döntöttem el, hogy jó lenne-e belemerülni a snooker-be...
    Ballagást is túléltem, szerencsére nővérem unokája miatt hamar leléptünk a családi vacsoráról (ahol az emberek felét nem ismertem) Szóval este már otthon is voltam.
    Melóban egyre több a pampogás, meg hétfőtől nem lehet bevinni telefont :O
    Hogy fogom én ezt a fost kibírni zene nélkül... :(
    De már látom az alagút végét csak még ki kell várni, ami egyre nehezebben megy. Pedig nagyon nem kellene pont a célegyenesnél hülyeséget csinálni. Az elmúlt egy évet szépen csináltam, szóval most sem szabad elrontanom. Fókuszálni kell a céljaimra, a szarságokat meg szépen lenyelni.
    Csajozás terén eléggé kész vagyok, persze még mindig sokat filózok egy-két régi csajon (tök feleslegesen) meg van új csaj is, aki érdekelne. Na mindegy, koncentrálok a terveimre. Aztán később talán ezt a problémát is beiktatom a napirendembe...

    Lesz új Wolfenstein, majd kíváncsi leszek milyen lesz.
    Ha beindulnak a dolgaim, lehet vadászok valami értelmes laptopot apróról. Jó lenne már rendes játékokkal játszani. :U
    Új NFS meg CoD is érdekelne, bár már nagyon nem várok tőlük csodákat. BF-be még nem tudom belemennék-e, de gyanítom, hogy nem.
    Mini PC-n egyre kevesebbet agyalok, mert tudom, hogy elég messze van, mire lesz rá pénzem.
    HD 7990 nagyon tetszik, a CM Elite 120-ba bele is férne ;]
    Hirtelen ennyi, majd valamikor visszatalálok még. :P

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák