Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonimus008

    újonc

    Üdvözletem mindenkinek!

    Nem tudom, hogy létezett-e már ilyen topic, de mivel ez egy mindenes, így inkább ideírok.

    Jelenleg egy Asus laptoppal karcolom az életemet, ha pontos típusra szükség lenne megtudom adni, de szerintem ez lényegtelen a jelen helyzetben. A problémám (minő furcsa) a webcamerával van.

    A probléma a következő: Szépen teltek, múltak a napok, hónapok tökéletesen tudtam használni a kamerát, mind a Facebookon, mind pedig a Skype-on is. Majd egyik napról a másikra elkezdett rosszalkodni, hogy a Skype-on beadta az unalmast, azaz minden működött (mikrofon, hangfal minden), kivéve a kamerát, ő azt írta, hogy nem találta. Ekkor jött a Skype reinstall, hoppá megoldódott. Az elmúlt 2 hétben viszont mindennél messzebb mentünk, mert már ez se segített. Sőt, elvégeztem rajta egy rendszer visszaállítást, arra gondolván, hogy a Facebook és a Skype között valami összekuszálódhatott, ez sem segített semmit, pontosabban 1 napra igen, működött 1 napig. Ezt követően böngészőt váltottam, itt a rendszer visszaállítás okozott némi gondot a Chromenak, így most Firefox van terítéken, esetleg az lehetett gond, de az sem segített semmit. Facebook video plugin fenn van, egyszerűen nincs ötletem mi lehet a gond. Hozzáteszem azt is, hogy már töröltem a gyári telepítést és leszedtem egy újabb verziót, semmit nem segített.

    Amit leszögezek, a kamera működik. Meg tudom nyitni magát a programot, ott pedig kamera, fényképezőgép, istennyila minden működik. A kamera az ún. Asus USB2.0 Webcam, ez egy, a laptopba beépített kamera, és a program pedig az Asus Lifeframe 3.

    Nagyon elszeretném kerülni a szervizt, tehát nagyon szívesen fogadnék bármiféle javaslatot, ötletet, megérzést vagy woodoo-mágiát, ami esetleg előrébb vinné a probléma megoldását. Előre is köszönöm, aki idáig elolvasta, annak pedig külön köszönöm, aki tudna nekem segíteni. :)

    Üdvözlettel
    Anonimus

Új hozzászólás Aktív témák